Почни нову сторінку кар'єри

Українцям, які втратили роботу через війну в Україні, PortaOne пропонує пройти онлайн-навчання, можливість почати нову кар’єру та забезпечити себе та свою сім’ю.

Хто ми

PortaOne дає можливість телекомунікаційній спільноті надавати надійні та прості у використанні послуги для кожного у світі

Щомісяця майже 500 операторів у 100+ країнах світу підключають більше ніж 1 мільярд людей за допомогою PortaSwitch – системи, створеної нашими розробниками та підтримуваної нашими інженерами.

Що ми пропонуємо

Oнлайн-навчання

З практичними завданнями та власним призначеним наставником

Стипендія

Починаючи з 2-го місяця навчання

Працевлаштування

Для всіх, хто успішно завершив навчальну програму

Работа віддалено з країн ЕС

Можливий переїзд до Любляни (Словенія)

3-місячна навчальна програма, яка проводиться твоєю рідною мовою, дасть тобі необхідні знання та досвід, щоб почати працювати через 3 місяці або менше. Також включені безкоштовні курси англійської мови.

Позиція для джунів за підсумками навчального курсу

22 квітня 2022 року ми розпочали онлайн-курс для тих, хто вже виїхав з України. Якщо ти все ще в  Україні – будь ласка, став лайк/підписуйся на нашу сторінку у Facebook. У майбутньому ми проведемо додатковий навчальний курс для тих,  хто в Україні та анонсуємо цю новину в соціальних мережах.

Що потрібно знати?

Щоб подати заявку на курс початкового рівня, вам потрібно лише володіти англійською мовою на рівні A2 (або краще) плюс базові знання з:

  • Computer science (для самоперевірки: яка різниця між бітом і байтом?)
  • Internet/networks (для самоперевірки: яка служба перекладає назву, наприклад portaone.com, на IP-адресу сервера?) 
  • Unix/Linux (для самоперевірки: як ви бачите вміст файлу?)
people laughing and talking outside during daytime

Існує міф про те, що «ІТ не для жінок» – ми із задоволенням це спростовуємо. Більше 40% нашого персоналу – жінки.

Чого ви навчитесь?

Ми надамо всю необхідну освіту на 3-місячному онлайн-курсі. Ви вивчите базові поняття та отримаєте практичні навички для роботи з: 

  • Системним адмініструванням Linux
  • Реляційними базами даних і SQL 
  • Voice-over-IP (VoIP) та SIP (поточний де-факто стандарт для зв’язку) 
  • Веб-сервером Apache, веб-додатками та API 
  • Сучасною телекомунікаційною білінговою системою та програмним комутатором (PortaSwitch) 
  • Бізнес-моделями операторів зв’язку

Будьте готові виділити щонайменше 4 години на навчання протягом робочого  дня (понеділок-п’ятниця). З 09:00 до 18:00 за українським часом будуть відбуватись особисті зустрічі з наставниками та групові майстер-класи, тому переконайтеся, що ви зможете приділити достатньо часу у ці робочі години.

Після закінчення навчання ви можете приєднатися до нашої команди як Junior System Engineer. Ви будете допомагати операторам зв’язку запускати нові послуги; моніторити системи операторів зв’язку PortaSwitch; шукати та усувати недоліки та радити, як краще налаштувати систему; змінювати та оновлювати програмне забезпечення. 

Якщо цікаво потрапити на наступну програму, чекаємо на твою заявку

Посади з попереднім досвідом

На посади, описані нижче, ми шукаємо кандидатів, які зараз перебувають в Україні або за її межами. На основі комплексу ваших навичок ми створимо скорочену індивідуальну програму навчання (замість повного курсу, як зазначено вище), щоб ви могли почати працювати якомога швидше:

Developer

З досвідом роботи з Python, Perl, C/C++, Flutter/Dart або Javascript/Angular

Middle System Engineer

Потрібен досвід адміністрування UNIX. Вміння запускати нові системи PortaSwitch для операторів зв’язку; допомагати junior інженерам знаходити та усувати неполадки; готувати та виконувати складні проєкти

Infographics Designer

Зображення вартує тисячі слів - допоможіть нашій команді спілкуватися краще, створюючи діаграми для ілюстрації концепцій на вебсайті або в документації. Вам не потрібно бути фахівцем з певного програмного забезпечення для графічного дизайну, достатньо лише мати базову художню освіту (вміти бачити красу та гармонію) і мати бажання зрозуміти суть та показати її на малюнку

Technical Writer

Дивовижні речі, створені нашими розробниками, ви будете робити зрозумілими для користувачів. Вся наша документація є загальнодоступною - і ми пишаємося цим

Відгукнись вже сьогодні

Якщо ти зацікавлений/а в одній із вищезазначених посад або просто думаєш, що станеш цінним членом команди в іншій якості, зв'яжись з нами сьогодні.

Надішли своє резюме (CV) у вигляді документа word або PDF на адресу career@portaone.com

З нетерпінням чекаємо на тебе 🙂

Join those
'in-the-know'

Never miss an update, software release, webinar, best practice or anything else.

Search PortaOne